Menu
Sesja narzeczeńska Izabeli i Pawła

Sesja narzeczeńska Izabeli i Pawła

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

A wszystko zaczęło się tak …

Pewnego zimnego i deszczowego wieczoru przyszła do mnie wiadomość.  Izabela z narzeczonym chcieli stanąć przed moim obiektywem na małej wczesnowiosennej sesji narzeczeńskiej. Od razu spodobał mi się ten pomysł i powiązane z nim wyzwanie. Dwoje  młodych ludzi dla których zimne  dni i kapryśna pogoda zachęcają do sesji bardziej niż odstraszają. Lubię ludzi podejmujących wyzwania i działających niestandardowo. Wszystko zapowiadało udaną sesje.

Wyzwanie zamieniło się we wspaniałą wspólną zabawę.

Ulewne deszcze przed sesją i duże opady śniegu w kolejnym dniu po sesji a nam w czwartkowe popołudnie przepiekanie zaświeciło słoneczko. Temperatura nie rozpieszczała i wychłodziła nas bezlitośnie, ale ani przez chwilę nie żałowaliśmy tak spędzonego wieczoru 🙂

Izabela i Paweł to para, z którą od pierwszej chwili mogłam pożartować i nieco się powygłupiać. Dwójka wyluzowanych ludzi, którym podczas sesji towarzyszył uśmiech i dobry humor.

Nie mogłam oderwać od nich aparatu, oczu i serca. Absolutnie przepiękna miłość.

 

Przede mną dużo pięknych nowych przygód. Moja fotografia przeobraża się, dojrzewa, staje się coraz bardziej moja. Ten rok będzie czasem otwierania nowych drzwi i opowieści. Nie mogłabym jednak w niego wkroczyć bez pokazania historii niesamowitej pary – Izabela i Pawła.

 

.